Co o nás říkají

Velmi stylové a luxusní ubytování, Plně vybavená kuchyně, prostorná koupelna a extra pohodlná postel. Zajimé osvětlení a stylový nábytek. Jen v kuchyni chybí trouba.
04/2022
Dominik
Doporučuji. Velmi hezký a výjimečně čistý apartmán.
06/2021
Vendy 
Apartmán je krásný, moderní a přesto velmi útulný. Z terasy je hezký výhled a poloha je v Bedřichově úplně ideální. Těším se, až se budeme moct vrátit.
 05/2021
 Klára 
Tomu říkám servis! Chcete vědět, jak to tam chodí? Bum, dostanete video, které vše krásně vysvětlí. Chcete trochu přitopit? Bum! Hned se stane, jak si přejete. A takhle bych mohl pokračovat dál, protože každé naše přání bylo vyslyšeno. Nádhera! 
 04/2021
 Víťa P. 

Doporučujeme

Perfektní zázemí pro výlety po okolí, decentní design pokoje má relaxační účinky. Perfektní domluva. My se určitě vrátíme. Honza

1/2021
Honza C.

Maximální spokojenost

Miloš S.
12/2020

Very nice and cozy

Very well decorated and designed – modern, elegant and comfortable. Has a nice terrace with chairs and view. Very well located for different activities and hikes. Owner is caring and responsive – and loves gadgets!! haha… auto sensing lights, TV and speakers wirelessly set up for Netflix/Spotify/YouTube. And of course appreciated the bottle of wine that was offered.

12/2020
 

Krása střídá nádheru.

Jedno z nejhezčích ubytování na horách vůbec. Hi-tech vybavení mě potěšilo. Hezké okolí, dobrá poloha téměř v centru Bedřichova, ideální na pěší turistiku. V blízkosti skvělá restaurace. Majitelé příjemní, snažili se nám vyjít vstříc a pomoc. V apartmánu mají literaturu o horách a o okolí.

Pavla, 07/2020

Very modern, clean, calm and cosy apartment!

Wonderful balkony with forest view! Apartment was easy to find and the hosts are very friendly!

Katharina F., 8/2020

Moderní, útulný, vkusně zařízený apartmán, ve kterém jsme se cítili „jako doma“.

Příjemné posezení na terase se sklenkou vína a výhledem do zeleně bylo bonusem po celodenních výletech po Jizerských horách. Komunikace s majiteli byla vždy rychlá a vstřícná.
Vlastní parkovací místo v garáži, zamykatelný sklep pro kola, blízkost dobrých restaurací, turistických tras , v noci krásné ticho – prostě paráda…

Martina V., 08/2020

Beautiful apartment, modern, comfortable.

Quiet area where you can enjoy your stay in privacy. Good restaurants nearby. Easy-going owner

Zuzana B., 08/2020

Rezervovat